PUFY I WORKI SAKO

W czasach, w których reklamy towarzyszą nam na każdym kroku, wiele osób uodporniło się na ich popularne wersje. Z tego powodu zawsze warto szukać rozwiązań, które zapewnią niestandardowe podejście do zdobycia klienta. Pufy, worki do siedzenia to właśnie tego rodzaju produkty. Ich dodatkową zaletą jest to, że zapewniają komfort, przez co automatycznie, z uwagi na swoją funkcjonalność, budują pozytywne skojarzenia z firmą, której projekt został na nich umieszczony.

Pufy kostki i worki - poznaj te produkty

Obecnie oferta naszej firmy obejmuje dwa rodzaje produktów.
 
Pierwszym z nich są WORKI SAKO. Te popularne elementy wyposażenia wnętrza to nic innego jak workowate siedziska, które wypełnione są miękkim tworzywem, dostosowującym się do kształtu ciała. Dzięki temu pufy - worki do siedzenia - są niezwykle wygodne dla każdego, bez względu na budowę ciała czy wzrost. Występują one w kilku rozmiarach, które można dopasować do dostępnej dla nich powierzchni albo innych, istotnych parametrów wykorzystania.

 

 

Drugim produktem są PUFY KOSTKI, czyli siedziska w kształcie sześcianów. W ich wnętrzu znajduje się miękkie wypełnienie, jednak ten rodzaj siedziska zapewnia większą stabilność. Doskonale sprawdzi się zarówno solo, jak i w zestawie z niewysokim stolikiem. Jest świetnym wyborem wszędzie tam, gdzie siedziska w formie worków są zbyt nonszalanckie albo niepraktyczne z uwagi na profil klienta.

 

 

Pufy worki do siedzenia 

Wszystkie pufy, worki do siedzenia zostały wykonane z trwałych, odpornych na zabrudzenia tkanin. Bez względu na to, który model wybierzesz, możesz zdjąć z niego obicie, aby je wyprać. Dzięki temu pufy są łatwe w czyszczeniu, niedrogie w konserwacji i mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Nadruk naniesiony metodą sublimacji gwarantuje trwałość w każdych warunkach, a przy tym bardzo dobrą intensywność kolorów.

Pufy reklamowe - co z projektem?

Wszystkie pufy reklamowe realizujemy w dwóch modelach. Pierwszy umożliwia wykorzystanie projektu własnego klienta. W takiej sytuacji Ty przesyłasz nam projekt według wytycznych, a my realizujemy nadruk. To świetna metoda, jeżeli firma ma przygotowane wszystkie materiały reklamowe lub wymagane jest, aby były one wcześniej zatwierdzone i zgodne ze standardami
Jeżeli prowadzisz niewielką firmę i dopiero rozkręcasz swoją działalność albo po prostu nie współpracujesz na stałe z żadnym grafikiem, możemy projekt przygotować za Ciebie. Dzięki temu masz pewność, że grafika będzie nadawała się właśnie na pufy reklamowe w wybranym modelu. Oferujemy profesjonalną obsługę - każdy projekt przygotowywany jest według Twoich wytycznych i oczekiwań.

Gdzie wykorzystać pufy, worki do siedzenia w formie reklamy?

Pufy kostki to świetne rozwiązanie właściwie w każdym lokalu. Gwarantują utrzymanie wygodnej, profesjonalnej pozycji, dlatego będą dobre nawet tam, gdzie obowiązuje elegancki strój. Jednocześnie mogą być użytkowane podczas wydarzeń zewnętrznych, gdzie firma po prostu ma stoisko czy reklamuje się.

Z kolei pufy reklamowe w formie worków sako mają bardziej nieformalny charakter. Będą świetnym rozwiązaniem na przykład w przestrzeniach dedykowanych dzieciom i młodzieży. Sprawdzą się też w lokalach związanych ze sportem i relaksem w innej formie - na przykład bibliotekach, czytelniach.