Potykacz reklamowy AXIS - dwa wydruki A1 + podstawa Waterbase

POTYKACZ REKLAMOWY

Potykacz reklamowy AXIS - dwa wydruki A1 + podstawa Waterbase

NAJSOLIDNIEJSZY STOJAK REKLAMOWY NA RYNKU! W KONKURENCYJNEJ CENIE!

AXIS to produkt klasy premium i zdecydowanie najpopularniejszy wybór z oferty potykaczy do użytku zewnętrznego. Wyróżnia go solidna podstawa w formie kontenera waterbase, który po wypełnieniu wodą zapewnia niezawodną stabilność na każdym podłożu. Dwustronna rama w systemie OWZ (otwórz-włóż-zamknij) daje możliwość błyskawicznej wymiany materiałów reklamowych oraz niezbędną ochronę wydruków podczas ekspozycji ulicznej. Format A1 (594x841 mm) to duża powierzchnia reklamowa i gwarancja doskonałej widoczności.

Potykacz reklamowy AXIS to doskonała inwestycja dla każdej firmy poszukującej nośnika reklamowego, który zniesie codzienną ekspozycję oraz posłuży przez lata nawet w warunkach silnego wiatru, opadów czy intensywnego słońca. Dodatkowym atutem są praktyczne kółka w podstawie, zapewniające wygodę w przenoszeniu i przechowywaniu stojaka aż do ponownego użycia.

Stojak reklamowy sprawdzi się zwłaszcza w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba częstej zmiany treści marketingowych - w sklepach, lokalach gastronomicznych i usługowych czy hotelach. Zewnętrzne potykacze reklamowe pełnią funkcję informacyjną - oferta produktów, zachęta do zapoznania się z menu, informacje o świadczonych usługach.

  

DWUSTRONNA RAMA OWZ - SZYBKA WYMIANA GRAFIKI

Ramka OWZ z aluminium gwarantuje łatwą zmianę plakatów. Stojak wyposażono w cztery listwy zatrzaskowe i dwie grube folie z filtrem UV, które zabezpieczają wydruki przed utratą kolorów, zabrudzeniami oraz przesuwaniem się.

 • SPRĘŻYNY

Rama osadzona jest na sprężynach, które pozwalają na lekkie odchylanie się pod naporem wiatru, co sprawia, że nasze potykacze są niezwykle stabilne.

 

SOLIDNA PODSTAWA - STABILNOŚĆ NA KAŻDEJ POWIERZCHNI

Potykacz reklamowy posiada podstawę wykonaną z solidnego tworzywa sztucznego. Specjalny otwór w kontenerze umożliwia jego wypełnienie wodą lub piaskiem - dzięki temu stojak jest odpowiednio dociążony i przystosowany do ekspozycji w warunkach silnego wiatru. Potykacze z podstawą typu waterbase to najbardziej solidne produkty w swojej kategorii.

 • KÓŁECZKA

W porównaniu do innych modeli, nasze potykacze reklamowe są mobilne - produkt został wyposażony w wytrzymałe kółka, co znacznie ułatwia transport konstrukcji.

 

 

 

DWA WYDRUKI DOSKONAŁEJ JAKOŚCI

W przeciwieństwie do większości ofert na rynku, u nas otrzymujesz wydruki w cenie produktu! Druk UV LED sprawia, że nasze grafiki wyróżniają się bogactwem kolorów i długo utrzymują intensywność kolorów.

Wskazówka: Pamiętaj, że potykacze Axis posiadają miejsca na dwa niezależne formaty A1! Jedna strona posłuży jako reklama - pokaż, jakie produkty Twój sklep posiada w ofercie. Na drugiej stronie przedstaw logo firmy i daj znać, jakie masz konta w social mediach - dla klientów to łatwy sposób na wyszukiwanie informacji takich jak aktualne menu, kategorie produktów, dokładny adres czy dostawa. Potykacz reklamowy może sprawić, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna!

 

STOJAKI REKLAMOWE Axis

 • Produkt dedykowany do zastosowań outdoor
 • Potykacz na dwa plakaty - reklama o większej powierzchni
 • Duża podstawa i 2 sprężyny - gwarancja wysokiej stabilności
 • Rama z systemem OWZ - błyskawiczny montaż lub zmiana materiałów
 • Grube folie ochronne - plakat zabezpieczony przed uszkodzeniami
 • Wytrzymałe kółka w podstawie - wygodne przenoszenie
 • Zaokrąglone narożniki potykaczy - zmniejszone ryzyko obrażeń

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Wymiary plakatu: A1 (594 x 841 mm)

Szerokość profili: 32 mm

 

 

ZAMAWIAJĄC NASZ POTYKACZ REKLAMOWY W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
 • potykacz z podstawą waterbase
 • dwa wydruki Twoich projektów na wysokiej jakości papierze CityLight 150g/m2

Dostawa w dwóch kartonach 

 

 

 

 

 

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
wartość netto 349,00 
(429,27  z VAT)

POTAXI-A1-GR2
+

Akcesoria do flag