Namioty reklamowe - promocyjne

 

NAMIOTY REKLAMOWE

 
W tej kategorii znajdziesz namioty reklamowe. Jak wiadomo, żaden dobry event, żadne dobre stoisko powinno być wyposażone w odpowiedni namiot, który odpowiednio odgrodzi przestrzeń, a także ochronią przed palącym słońcem, deszczem czy wiatrem. Warto o to zadbać, gdy wystawiamy swoje produkty!
 

Z czego wykonane są namioty reklamowe?

Namioty reklamowe składają są z ramy wykonanej z lekkiego aluminium oraz grafiki wydrukowanej na poliestrowej tkaninie. Dlaczego akurat poliestrowej? Na takich tkaninach możliwy jest druk techniką sublimacji, dzięki czemu namioty reklamowe zachowają swój wygląd przez długi czas, znosząc każde warunki atmosferyczne. Kolory pozostaną żywe, a my nie będziemy musieli przejmować się tym, jak wyglądać będzie namiot po jednym evencie.
 
Dostępne wielkości namiotów:
W naszej ofercie mamy namioty reklamowe różnej wielkości (2x2, 3x3, 3x4,5, 3x6, 4x6), a także same ściany - pełne i pół ściany, dzięki czemu sam możesz zdecydować, co jest Ci potrzebne. Co więcej, zamówić możesz również dopasowane do każdej wielkości poprzeczki.

 

Jak wybrać namiot reklamowy?

Po pierwsze, musisz zdecydować jaki rozmiar jest Ci potrzebny - do czego namiot będzie służył? Czy często? Czy Twoje stoiska są zazwyczaj duże czy małe? Bardziej zależy Ci na ochronie, czy na odgrodzeniu? A może na jednym i drugim? Gdy już określisz swoje potrzeby, na stronie wybierz interesujący Cię rozmiar, zdecyduj, czy wybierasz stelaż z baldachimem, bez baldachimu, biały czy z własnym nadrukiem. To bardzo proste!

Następnie zamów produkt, my zrealizujemy dla Ciebie przesyłkę - i już wkrótce cieszyć się będziesz namiotem, który będzie spełniał Twoje potrzeby.
 

Jaką grafikę wybrać?

Nie musisz ograniczać się wyłącznie do logotypu firmy - możliwości są nieograniczone! Pamiętaj, że ciekawy namiot, z ciekawą grafiką podczas eventów zwróci uwagę, przyciągnie do Ciebie zainteresowanych. Warto więc w niego zainwestować! Pamiętaj, Twoje stoisko nie musi być nudne, aby pozostało profesjonalne. Wyślij nam swój projekt - pamiętaj, że zawsze chętnie Ci doradzimy! Masz pytania odnośnie formatu? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.
 

Jak upewnić się, że namiot będzie wodoszczelny?

Jak pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, woda jest bezlitosnym żywiołem! Dlatego, aby upewnić się, że nie przeszkodzi Ci silny deszcz, skorzystaj z opcji jaką jest użycie materiału drukowanego na specjalne zamówienie. Zapewnia zdecydowanie większą odporność!
 

Co otrzymasz w zestawie?

Każdy namiot reklamowy wyposażony będzie w ramę, cztey śledzie, liny i torbę, dzięki czemu z łatwością przetransportujesz namiot. W zestawie są też aluminiowe, sześciokątne nogi.
Jakie zalety mają nasze namioty reklamowe?
Nasze namioty reklamowe są odporne na wiatr, słońce i wodę. Możesz dowolnie regulować wysokość. Nie musisz martwić się o montaż - to bardzo, bardzo proste!

Wybierz nasz sklep i ciesz się namiotem reklamowym doskonałej jakości, który posłuży Ci przez długi czas. Masz jakieś pytania? Wątpliwości? Napisz do nas! Z przyjemnością Ci pomożemy.

Zachęcamy Cię również do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu. Udanych zakupów!