Flaga reklamowa LARRUS

FLAGA REKLAMOWA LARRUS  

to wytrzymały i mobilny materiał reklamowy, który sprawdzi się zarówno przy ekspozycji zewnętrznej, jak i w pomieszczeniach. Lekka konstrukcja oraz szeroki wybór podstaw, pozwala na zastosowanie flag na niemal każdym podłożu! 
 
 
ZASTOSOWANIE: Flagi stanowią jeden z najbardziej atrakcyjnych elementów reklamowych stosowanych w reklamie outdoorowej  - doskonale sprawdzą się na eventach i imprezach plenerowych, na plażach, w parkach czy na stokach narciarskich i górskich szlakach. Podczas wydarzeń sportowych i festiwali mogą służyć jako punkt orientacyjny, wyznaczający drogę. Tego rodzaju nośnik warto również umieścić przed sklepem, knajpą czy innym lokalem użytkowym, by zachęcić potencjalnych klientów do wizyty. Z kolei flagi stosowane przed siedzibą firmy lub instytucją podnoszą prestiż i pełnią funkcję reprezentacyjną. 
W przypadku zastosowań wewnątrz obiektów - niższe flagi mogą stanowić element aranżacji stoiska targowego lub promocyjnego. 
 
DRUK: Grafika powstaje w innowacyjnej technologii sublimacji - w procesie druku tusz wnika w strukturę tkaniny, dzięki czemu nadruk na fladze jest wyjątkowo trwały i odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak: promieniowanie słoneczne, wiatr, opady atmosferyczne. Drukowanie odbywa się na całej powierzchni materiału, bez pozostawiania nieestetycznych białych pasków po bokach.
Materiał flagowy to wysokiej jakości tkanina poliestrowa o gramaturze 115g.
 
  • Zadruk jednostronny przechodzi na drugą stronę - wówczas grafika jest lewoczytelna (efekt odbicia lustrzanego). W zależności od kolorów projektu przebicie wynosi około 80%. Wariant zadruku z jednej strony jest powszechnie stosowany w celach reklamowych, szczególnie w połączeniu z podstawą rotacyjną. 

  • Zadruk dwustronny: flaga składa się z dwóch niezależnych grafik oddzielonych separatorem blokującym świato. Ponadto, istnieje możliwość zakupienia wymiennej grafiki.
 
 
W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- tkaninę z nadrukiem w wysokiej jakości
- elastyczny, wytrzymały maszt z włókna szklanego
 
 
Podstawa do kupienia osobno!- oferujemy szeroki wybór podstaw oraz akcesoriów do flag, które zastosujesz na dowolnym podłożu. Do miękkich gruntów polecamy podstawy wbijane i wkręcane, natomiast do twardych podłoży dedykowane są cięższe podstawy płaskie lub krzyżowe przygotowane w kilku wariantach.
 
W akcesoriach do systemów flagowych znajdziesz także wzmocnioną torbę transportową z okienkiem identyfikacyjnym, która ułatwi Ci przenoszenie oraz przechowywanie zestawu. 
 

Promocyjna cena dotyczy flag z zadrukiem jednostronnym.
* Oferta promocyjna trwa od 1.07.2021r. do 31.07.2021r.
** Podane ceny są wartościami netto - należy do nich doliczyć 23% VAT

JEDNOSTRONNY

LAR M 59x300

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 150,30 
(184,87  z VAT)
M-ST-FLA-L-M-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.

Zobacz również