Flaga reklamowa ALBATROS

FLAGA REKLAMOWA ALBATROS

to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych nośników reklamowych - wyróżnia się niestandardową formą i sposobem ekspozycji. Lekkość, mobilność oraz przystępna cena sprawiają, że jest popularnym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców pragnących budować silną pozycję firmy na rynku. 

ZASTOSOWANIEFlaga reklamowa z dowolnym nadrukiem pozwala realizować cele marketingowe firmy w otwartych przestrzeniach, np. podczas eventów sportowych, wydarzeń kulturalnych czy w kurortach wakacyjnych. Sklepy, lokale gastronomiczne i usługowe często korzystają z flag, które przyciągają potencjalnych klientów swoją unikatową formą oraz wyrazistym przekazem. Flagi to również możliwość ekspozycji logo i nazwy - przedsiębiorstwa, instytucje, biura i salony samochodowe umieszczają je przed swoimi siedzibami w celach reprezentacyjnych i podkreślających prestiż.  Warto pamiętać, że mniejsze flagi doskonale sprawdzą się wewnątrz budynków, np. podczas targów
 
DRUK: Wydruk powstaje w nowoczesnej cyfrowej technologii sublimacji, dzięki której grafiki na flagach charakteryzują się niebywałym nasyceniem kolorów oraz wyrazistością. Ponadto, proces druku powoduje wnikanie tuszu bezpośrednio w strukturę tkaniny, dlatego grafika jest odporna na ścieranie oraz niekorzystne warunki pogodowe. Wysokiej jakości tkanina poliestrowa o gramaturze 115 g nadaje się do prania oraz prasowania - bez obaw o uszkodzenie nadruku. 

 

  • Materiał flagowy zadrukowany jednostronnie pozwala na uzyskanie efektu lustrzanego odbicia projektu po przeciwnej stronie. W zależności od zastosowanej  kolorystyki przebicie wynosi ok. 80% 

  • Jeżeli Twój projekt wymaga dwóch niezależnych grafik, zdecyduj się na druk dwustronny z użyciem specjalnego separatora blokującego światło. Masz również możliwość zamówienia w dowolnym momencie dodatkowej, wymiennej grafiki do swojego masztu. 

 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- tkaninę z nadrukiem w wysokiej jakości
- elastyczny, wytrzymały maszt z włókna szklanego

 

Dobierz odpowiednią podstawę (do zakupienia osobno) - zapoznaj się z bogatym asortymentem podstaw i akcesoriów do flag, dzięki którym umieścisz flagę na każdym gruncie. W przypadku miękkich podłoży możesz skorzystać z podstaw wbijanych i wkręcanych, do twardych natomiast dedykowane są cięższe podstawy płaskie lub krzyżowe w kilku wariantach (można skorzystać z dodatkowych obciążeń np. w postaci sakwy wodnej).
 
Wzmocniony pokrowiec transportowy z okienkiem identyfikacyjnym będzie dodatkowym udogodnieniem podczas przenoszenia flagi i masztu. 
 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

    Jak przygotować plik do druku?

    Jeśli nie wiesz jak przygotować plik do druku skorzystaj z naszych instrukcji. Jedna z nich jest w formie PDF, druga jest animowana.

    • Instrukcja PDF
    • Instrukcja animowana
wartość netto 133,00 
(163,59  z VAT)
M-ST-FLA-A-S-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.

Zobacz również