Flaga reklamowa ALBATROS

FLAGA REKLAMOWA ALBATROS

to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych nośników reklamowych - wyróżnia się niestandardową formą i sposobem ekspozycji. Lekkość, mobilność oraz przystępna cena sprawiają, że jest popularnym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców pragnących budować silną pozycję firmy na rynku. 

ZASTOSOWANIEFlaga reklamowa z dowolnym nadrukiem pozwala realizować cele marketingowe firmy w otwartych przestrzeniach, np. podczas eventów sportowych, wydarzeń kulturalnych czy w kurortach wakacyjnych. Sklepy, lokale gastronomiczne i usługowe często korzystają z flag, które przyciągają potencjalnych klientów swoją unikatową formą oraz wyrazistym przekazem. Flagi to również możliwość ekspozycji logo i nazwy - przedsiębiorstwa, instytucje, biura i salony samochodowe umieszczają je przed swoimi siedzibami w celach reprezentacyjnych i podkreślających prestiż.  Warto pamiętać, że mniejsze flagi doskonale sprawdzą się wewnątrz budynków, np. podczas targów
 
DRUK: Wydruk powstaje w nowoczesnej cyfrowej technologii sublimacji, dzięki której grafiki na flagach charakteryzują się niebywałym nasyceniem kolorów oraz wyrazistością. Ponadto, proces druku powoduje wnikanie tuszu bezpośrednio w strukturę tkaniny, dlatego grafika jest odporna na ścieranie oraz niekorzystne warunki pogodowe. Wysokiej jakości tkanina poliestrowa o gramaturze 115 g nadaje się do prania oraz prasowania - bez obaw o uszkodzenie nadruku. 

 

 • Materiał flagowy zadrukowany jednostronnie pozwala na uzyskanie efektu lustrzanego odbicia projektu po przeciwnej stronie. W zależności od zastosowanej  kolorystyki przebicie wynosi ok. 80% 

 • Jeżeli Twój projekt wymaga dwóch niezależnych grafik, zdecyduj się na druk dwustronny z użyciem specjalnego separatora blokującego światło. Masz również możliwość zamówienia w dowolnym momencie dodatkowej, wymiennej grafiki do swojego masztu. 

 

W ZESTAWIE OTRZYMUJESZ:
- tkaninę z nadrukiem w wysokiej jakości
- elastyczny, wytrzymały maszt z włókna szklanego

 

Dobierz odpowiednią podstawę (do zakupienia osobno) - zapoznaj się z bogatym asortymentem podstaw i akcesoriów do flag, dzięki którym umieścisz flagę na każdym gruncie. W przypadku miękkich podłoży możesz skorzystać z podstaw wbijanych i wkręcanych, do twardych natomiast dedykowane są cięższe podstawy płaskie lub krzyżowe w kilku wariantach (można skorzystać z dodatkowych obciążeń np. w postaci sakwy wodnej).
 
Wzmocniony pokrowiec transportowy z okienkiem identyfikacyjnym będzie dodatkowym udogodnieniem podczas przenoszenia flagi i masztu. 
 

Maksymalny rozmiar projektu jaki możesz przesłać tą metodą to 300Mb. Większe projekty prześlij po złożeniu zamówienia w odpowiedzi do wiadomości, którą od nas otrzymasz. Cena produktu nie zawiera przygotowania indywidualnego projektu graficznego.

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Pobierz szablon
 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 5+ 10+ 20+ 50+ 100+ 250+
Cena 129,00 zł 126,00 zł 120,00 zł 114,00 zł 108,00 zł 102,00 zł
Sugerowana cena sprzedaży: 133,00 
wartość netto 119,70 
(147,23  z VAT)
133,00 zł
M-ST-FLA-A-S-SET
paypo
payu
visa
mastercard
blik
+

Potrzebujesz większą ilość tego produktu?

Złóż swoje zapytanie ofertowe.

Akcesoria do flag