Dywany reklamowe

Wykładziny drukowane według indywidualnego projektu umożliwiają dopasowanie podłóg do koncepcji całego stoiska. Podłoga może być dodatkowym miejscem na...
199,00  (244,77  z VAT)
Zamów
Wykładziny drukowane według indywidualnego projektu umożliwiają dopasowanie podłóg do koncepcji całego stoiska. Podłoga może być dodatkowym miejscem na...
150,00  (184,50  z VAT)
Zamów

Reklamowe maty podłogowe, wykładziny czy nawet wycieraczki z nadrukiem reklamowym to produkty, które pozwalają wykorzystać niesamowity potencjał promocyjny powierzchni podłogowej. Maty eventowe z logo lub z innym nadrukiem, tworzone na indywidualne zamówienie dają Ci możliwość wielkopowierzchniowej, spersonalizowanej reklamy na targi, wydarzenia kulturalno-promocyjne, imprezy sportowe, konkursy czy w punktach sprzedaży, hotelach, salonach samochodowych. Dywany z indywidualnym nadrukiem możesz wykorzystać też jako niespotykany element dekoracyjny Twojego domu lub mieszkania.

Reklamowe wykładziny podłogowe i maty reklamowe to oryginalna forma zaproszenia klienta do wejścia do sklepu, zainteresowania go towarem przy półce, zakomunikowania promocji, wprowadzenia nowej usługi lub towaru. Taki advertising mat z odpowiednio przygotowanym projektem graficznym, położony w przemyślanej lokalizacji, z pewnością wzbudzi zainteresowanie klientów, a ponieważ maty reklamowe można łatwo przenieść, możesz z powodzeniem wykorzystywać je w różnych przestrzeniach i na różnego rodzaju eventach - czy to jako reklama podłogowa, drogowskaz na targach czy element powitalny w budynku. Uczyń swoją reklamę jeszcze skuteczniejszą - wykładzina z nadrukiem utrwali w pamięci klientów twoje logo lub ofertę promocyjną. Wyróżnij się na tle konkurencji - takiej reklamy nie można przeoczyć!

Floor advertising w Polsce jest coraz częściej wykorzystywany, ale wciąż mało popularny. Wystawy podłogowe są natomiast znakomitym produktem przyciągającym uwagę klientów - nie przegap okazji do wykorzystania podłogi jako dużej powierzchni reklamowej i informacyjnej w komunikacji z Twoimi klientami! Dywany reklamowe czy wycieraczki z logo możesz umieścić przy wejściu do budynku, w recepcji, na korytarzach, w łazienkach, doskonale sprawdzą się też w przymierzalni. Dywaniki z nadrukiem reklamowym to element dekoracyjny i promocyjny do sal konferencyjnych, galerii handlowych, pomieszczeń biurowych, restauracji czy budynków użyteczności publicznej. 

Nasze dywany z nadrukiem można zastosować na całej podłodze lub jedynie jako większe maty reklamowe na stoisku targowym, przy ściance reklamowej lub w punkcie sprzedaży. Poczuj swobodę ich wykorzystania wybierając prostokątny lub kwadratowy dywanik z Twoim nadrukiem w wielkości od 100 x 100 cm, 100 x 200 cm, 150 x 200 cm czy nawet 200 x 200 cm.