Dywany reklamowe z nadrukiem

Każda dostępna przestrzeń nadaje się na materiał reklamowy. Najczęściej korzystamy z powierzchni pionowych, wykorzystując do promocji banery, parawany, lady targowe, rollupy oraz ścianki zdjęciowe. Równie dobrze możemy jednak umieścić swoje logo lub hasło reklamowe na... podłodze. Właśnie dlatego w Mint2print.pl proponujemy unikalne dywany z nadrukiem, maty reklamowe i wycieraczki z logo.

Wycieraczki z logo

Można je wykorzystać zarówno w przestrzeni biurowej – przy poszczególnych stanowiskach, w częściach wspólnych albo w salach konferencyjnych. Można też wyłożyć nimi stoisko targowe albo prowadzącą do niego drogę. Takie dywany podłogowe sprawdzą się też podczas różnorodnych branżowych i niebranżowych eventów, w tym konferencji, spotkań, zjazdów, koncertów i wykładów.

Dywany na indywidualne zamówienie

W sklepie Mint2print.pl znajdziesz różnorodne dywany na indywidualne zamówienie. Stworzymy produkt, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Proponujemy oryginalne maty reklamowe, dywany z nadrukiem oraz wycieraczki z logo. Dzięki nim maksymalnie wykorzystasz potencjał promocyjny powierzchni podłogowej. Dywany podłogowe mogą stanowić świetną reklamę, drogowskaz albo element powitalny w budynku. Jeżeli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, dywany z nadrukiem są znakomitym pomysłem.

Nasze maty reklamowe można zastosować na całej, dostępnej powierzchni albo jedynie jako wycieraczki z logo lub mniejsze elementy przestrzeni. Oferujemy różnorodne rozmiary naszych produktów, w tym najpopularniejsze wielkości 100 x 100, 100 x 200, 150 x 200 oraz 200 x 200 centymetrów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału. Wykorzystujemy miękką wykładzinę z wierzchnią warstwą dywanową oraz podkładem, zapobiegającym przemieszczaniu. Dzięki temu dywany na indywidualne zamówienie można wykorzystać w każdej, dostępnej przestrzeni. Stosujemy też unikalną technologię sublimacji, dzięki czemu wydruk jest mocny, odporny na ścieranie, a jednocześnie dywan lub wycieraczka pozostają miękkie w dotyku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.