Banery reklamowe

BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe dają nieskończoną liczbę możliwości promocyjnych. W ten sposób można zaprezentować swoją firmę, jej ofertę albo aktualne promocje. Banery reklamowe wykorzystywane są też podczas wyborów oraz rozmaitych wieców, spotkań i protestów. Czasem pełnią nawet funkcję nawigatora. Właściciele restauracji, hoteli oraz innych obiektów wypoczynkowych kierują w ten sposób turystów do odpowiedniego miejsca. Banery reklamowe sprawdzają się przede wszystkim w miejscach ruchliwych i często uczęszczanych. Właśnie dlatego spotkamy je z reguły w centrach handlowych, na skrzyżowaniach głównych ulic, przy drogach ekspresowych i autostradach. Niewątpliwie jako metoda promocji są bardzo skuteczne i jednocześnie niezwykle efektowne. Im większy i bardziej atrakcyjny baner reklamowy, tym większa szansa na powiększenie grona swoich klientów.

Jaki baner reklamowy można kupić w naszym sklepie?

W sklepie internetowym Mint2print.pl znajdziesz między innymi unikalne banery reklamowe w wersji blackout. Ten model wyposażony jest w dodatkową warstwę, uniemożliwiającą przenikanie światła. Dzięki temu wydruk jest doskonale widoczny i może zostać umieszczony nawet na powierzchni bez dodatkowego tła. Baner reklamowy polecany jest w szczególności do różnorodnych ekspozycji targowych, a także systemów szybkiej prezentacji. Do produkcji banerów reklamowych używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Korzystamy przede wszystkim z mocnej i wytrzymałej tkaniny winylowej, przeznaczonej do druku dwustronnego.
 

Banery reklamowe w różnych wariantach

Materiał ten jest odporny na działanie promieni słonecznych oraz ewentualne ścieranie. Nie straszny mu również deszcz i inne, trudne warunki atmosferyczne. Oferujemy banery reklamowe w różnych wymiarach – te mniejsze o wielkości 100 x 100, 150 x 100 oraz 150 x 150, a także te większe o wielkości 300 x 150, 400 x 150, a nawet 500 x 150. Nasze banery reklamowe wyposażone są też w wygodne oczka do montażu. Dodatkowo proponujemy specjalne płotki reklamowe z profili aluminiowych, tworzące stelaż dla banerów. Można je zamontować bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.