Stojąca szyba ochronna z folią Smart Frame Clear F44 mobilna ścianka ochronna

Transparentna osłona napięta na ramie Smart Frame Clear. Wolnostojąca szyba ochronna z folią napiętą na solidnej ramie aluminiowej F44 z folią. 

Rama aluminiowa do ustawienia bezpośrednio na szerokiej ramie lub z użyciem dodatkowych stóp stabilizujących.

Kolor antywirusowej osłony nablatowej: srebrna

Rozmiar szyby ochronnej Smart Frame Clear F44:

 • 70x200 cm
 • 120x200 cm
 • 100x200 cm

Folia bezbarwna PVC obszyta gumką, wpinana w łatwy sposób w ramę. Możliwość wymiany folii oraz opcja indywidaulnego nadruku translucentnego grafiki informacyjnej.

 

Szyba ochronna Smart Frame Clear pozwoli Ci szybko stworzyć stabilną barierę ochronną, natomiast możliwość nadruku na przezroczystej folii pomoże Ci wyodrębnić odpowiednie strefy, przekazać najważniejsze informacje dla klientów lub nadać Twojej osłonie również element dekoracyjny.

Mobilne, ale bardzo trwałe rozwiązanie, które pozwoli odgrodzić przestrzeń pomiędzy interesantami (klientami) a pracownikami. Rama jest niezwykle lekka i nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi do montażu. Zamieszczenie folii w ramie sprawia, że wygląda ona bardzo elegancko. Przezroczysta folia ochronna wpinana w ramę za pomocą gumek jest łatwa w czyszczeniu i prosta w wymianie.

Ramy Smart Frame Clear występują zarówno w formie większych, wolnostojących ekranów ochronnych (z folią lub tkaniną) jak i w formie nablatowych, wolnostojących szyb w ramie na ladę lub biurko. Występują również modele podwieszane na linkach. Uniwersalne kolory ram pasują do każdego wnętrza.

Smart Frame Clear pozwoli Ci szybko stworzyć stabilną barierę ochronną, natomiast możliwość nadruku na przezroczystej folii pomoże Ci wyodrębnić odpowiednie strefy, przekazać najważniejsze informacje dla klientów lub nadać Twojej osłonie również element dekoracyjny. W folii, montowanej do ramy za pomocą wpinanych gumek, można dodatkowo wyciąć otwór, który umożliwi wymianę dokumentów i innych przedmiotów pomiędzy klientami a pracownikami w punkcie obsługi. Mobilna i stabilna konstrukcja, a także możliwość indywidualnego doboru wymiarów oraz wymiany folii w Smart Frame Clear sprawiają, że jest to produkt solidny i wytrzymały. Montaż szyb przy stanowiskach obsługi pacjenta lub w punkcie obsługi klienta jeszcze nigdy nie był taki prosty.

 

Najważniejsze cechy transparentnej szyby w ramie Smart Frame Clear F44:

 • wolnostojąca rama, którą ustawisz na podłodze, przy stanowisku obsługi
 • lekkość i brak konieczności użycia dodatkowych narzędzi do montażu
 • mobilne, ale bardzo trwałe rozwiązanie, które pozwoli Ci odgrodzić przestrzeń pomiędzy interesantami (klientami) a pracownikami
 • przezroczysta folia ochronna wpinana w ramę za pomocą gumek, ułatwia jej czyszczenie i ewentualną wymianę
 • możliwość nadruku i wycięcia okienka
 • możliwość dołączenia stóp stabilizujących

Bez druku

  Jak przygotować plik do druku?

  Kliknij pobierz szablon i wybierz odpowiedni plik na który naniesiesz swój projekt.

 • Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z naszej porady.

  Jak przygotować plik do druku
 • Skorzystaj z naszej pomocy

  Zleć przygotowanie projektu naszemu grafikowi. Profesjonalna obsługa i szybka realizacja

  Zamów projekt
Nasz rabat ilościowy:
Liczba sztuk 2+ 5+ 10+ 20+
Cena 539,00 zł 510,00 zł 481,00 zł 452,00 zł
wartość netto 594,00 
(730,62  z VAT)

OS-SFC44-70-200-F-SET
+