Akcesoria ochronne

W ofercie sklepu Mint2Print.pl znaleźć można najwyższej jakości, trwałe i funkcjonalne akcesoria ochronne. Sprzedajemy maseczki materiałowe, przyłbice antywirusowe, dozowniki na płyny dezynfekujące, parawany, osłony stojące oraz inne przedmioty zwiększające poziom ochrony. Artykuły wyprodukowano z wysokogatunkowych tworzyw, co gwarantuje solidność i użyteczność wyrobów na długi czas. Są one do nabycia w korzystnych cenach – gwarantujemy szybką dostawę.

Praktyczne maski i przyłbice ochronne

Nasz asortyment obejmuje przyłbice ochronne oraz materiałowe maseczki. Przyłbice pozwalają na ochronę całej twarzy, przy czym nie utrudniają oddychania ani nie zasłaniają pola widzenia. Sprawdzą się jako zabezpieczenie antywirusowe w dobie koronawirusa dla fizjoterapeutów, lekarzy, sprzedawców czy innych osób narażonych na częste kontakty z klientami. Znajdą zastosowanie podczas koszenia trawy, bowiem chronią oczy i usta przed pyłkami albo drobnymi fragmentami roślin. Można je czyścić środkami dezynfekującymi, bez obaw o ich zniszczenie.
Oferujemy również 3-warstwowe maski ochronne z filtrem, wyprodukowane z certyfikowanych materiałów. Produkt sprawdzi się jako ochrona przed wirusami i zanieczyszczeniami, np. smogiem. Posłuży również jako maska do malowania proszkowego podczas prac remontowych, zabezpieczając nos i usta przed wnikaniem szkodliwych oparów.

 

Funkcjonalne osłony na blaty, lady, biurka

Proponujemy także szeroki wybór przezroczystych osłon z pleksiglasu i poliwęglanu. Lekkie i stabilne przesłony zwiększają poziom bezpieczeństwa pracowników obsługujących klientów w sklepie, aptece lub banku. Można je w łatwy sposób zdezynfekować. Parawan podwieszany albo stojący wyposażono w specjalne okienko umożliwiające sprawną wymianę gotówki lub dokumentów, bez konieczności bliskiego kontaktu z drugą osobą. Aluminiowy, solidny stelaż na folie jest lekki i nie zajmuje wiele miejsca, dlatego może być montowany nawet na wąskim blacie. Dostępne w naszym asortymencie parawany stanowią polecany element wyposażenia dowolnego lokalu lub instytucji, w których konieczne są częste kontakty pracowników i klientów. Produkty pozwalają na zminimalizowanie zagrożenia związanego z koronawirusem.


Dozowniki na płyn do dezynfekcji

W sklepie Mint2Print.pl oferujemy także funkcjonalne automatyczne lub łokciowe dozowniki na płyn dezynfekujący. Artykuły są szczególnie polecane do pomieszczeń produkcyjnych, hal, kuchni przemysłowych, obiektów handlowo-usługowych, a także wszelkich innych lokali, w których ważne jest zachowanie odpowiedniego poziomu higieny wśród przebywających osób. Dostępne dozowniki są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a przy tym bardzo praktyczne. Zostały wyposażone w tacki ociekowe na pozostałości płynu.
Bogaty wybór użytecznych akcesoriów ochronnych wysokiej jakości gwarantuje, że każdy klient znajdzie u nas produkty dopasowane do swych potrzeb. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców zainteresowanych zakupem funkcjonalnych, solidnych artykułów do różnych zastosowań.